Manifest

Razem!

Soul of Business to trening uważności, czyli mindfulness. To także całościowa mapa, która pomaga odnaleźć się w pracy i w życiu osobistym. To podejście, które bierze pod uwagę ciało, umysł i ducha. Dotyczy tego, jak przeżywamy życie.

Dowiedz się więcej

Obejmuje wiedzę zewnętrzną i wewnętrzną. Pomaga stać się znowu sobą. Swoim własnym mistrzem. Dokładnie wiedzieć, czego się chce, mieć jasność. Bo od tego zawsze należy zaczynać.

Jak spowodować, aby sposób, w jaki żyjemy, stał się naszą pasją? Bo nasze podejście do życia, to gra o najwyższą stawkę.

_JPA5732_600x600

Liderzy Projektu

Ludzie

Robert Zagożdżon
Lider i przedsiębiorca, właściciel funduszy inwestycyjnych w Europie i w Ameryce, z powodzeniem realizujący się również w roli mentora i coacha.

Poznaj Roberta

Integracja sfery osobistej, duchowej i profesjonalnej w życiu codziennym oraz wykorzystanie szansy, jaką przyniosły liberalizacja i otwarcie rynków telekomunikacyjnego i energetycznego, zaowocowały stworzeniem przez Roberta od zera w ciągu trzech lat międzynarodowej grupy firm wycenianej na ponad sto milionów euro.

Najbardziej znane w Polsce to Energia dla Firm S.A. i Energetyczne Centrum S.A., które będąc alternatywnymi dostawcami energii elektrycznej i gazu, obsługują setki tysięcy klientów i z powodzeniem konkurują z największymi graczami w polskim biznesie.

Dziś Robert pełni w swoich firmach funkcje stratega i anioła biznesu. Jest aktywnym inwestorem i przedsiębiorcą rozwijającym kolejne platformy biznesowe oraz projekty inwestycyjne.

podejscie2_600x600

Mindfulness

Manifest

Uważność jest drogą i celem. Inne umiejętności i życiowa obfitość pojawiają się jako produkty uboczne. Uważność jest ponad psychologią, jest to duchowe podejście, które zawiera w sobie niższe wymiary ‒ umysł i ciało.

Dowiedz się więcej

Uważność (ang. mindfulness) oznacza „utrzymywanie świadomości naszych myśli, uczuć, doznań cielesnych i otaczającego środowiska, chwila po chwili” [1]. Uważność ma konsekwencje dla całego naszego życia. Bez niej, rządzą nami zewnętrzne impulsy i bezwolnie ulegamy innym ludziom. Ale wówczas, „gdy dawane są przykazania, sprawiają one ludziom trudności, ponieważ zanim zostaną podane, już są nieaktualne. Życie zmienia się tak szybko; jest dynamizmem, nie jest statyczne. To nie jest nieruchomy staw, ale rzeka Ganges, która stale płynie. Nigdy nie jest taka sama w dwóch następujących po sobie momentach. Dlatego coś może być odpowiednie w danym momencie, ale nie ma zastosowania w następnym. Co więc robić? Jedyne, co można, to sprawić, aby ludzie stali się na tyle świadomi, że będą sami mogli decydować, jak reagować na zmieniające się życie” [2].

Kalendarz Wydarzeń

TRANSFORMATIONAL FIREWALKING

Obudź w sobie swoją wewnętrzną siłę, która sprawi, że zobaczysz, jak dalekie są Twoje granice możliwości. Naucz się ufać swojej intuicji, a swój umysł nastaw na sukces. Jeśli chcesz przekonać się, jaki drzemie w Tobie potencjał, ile możesz pokonać i do czego jesteś zdolny, przyjdź na warsztaty motywacyjne Firewalking z Renatą Angelo (Certyfikowany Instruktor Firewalking F.I.R.E. Institute, USA), by przejść osobistą transformację.

Termin:

22-23.04.2017

Miejsce:

Centrum Medytacyjne Maryno 11, Jedlna Letnisko

Koszt:

990 PLN

Zgłoszenia:

biuro@soulofbusiness.org

QUANTUM JUMP

Czy czujesz się szczęśliwy? Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie jesteś, a gdzie chciałbyś być? Czujesz, że masz codziennie wiele do zrobienia, ale ciągle brak Ci czasu? Czy wiesz, że Twoje myśli mają wpływ na to, co robisz, co myślisz, jak się czujesz? Chcesz zmienić swoje życie i mieć na nie większy wpływ? Bądź twórcą swojej nowej rzeczywistości i przyjdź na interaktywny trening umysłu z Renatą Angelo (Certyfikowany Instruktor Firewalking F.I.R.E. Institute, USA).

Termin:

30.09-1.10.2017

Miejsce:

Centrum Medytacyjne Maryno 11, Jedlna Letnisko

Koszt:

990 PLN

Zgłoszenia:

biuro@soulofbusiness.org

Zobacz nasz film

Idee są bardzo cenne. Jednak sama idea ostatecznie pozostanie tylko ideą, jeśli ktoś jej nie zrealizuje.”

Henry Ford

MANIFEST SOUL OF BUSINESS